Projection Loudspeaker HN-PBM20A
บริษัท ไอแซค มาร์เก็ตติ้ง จำกัด
โทรศัพท์:   02-735-0581-8
แฟกซ์:   02-377-5937
Economic introduces a bi-directional projection speaker model HN-PBM20A/ in strong plastic cabinet and metal grille. It is 20W, cost-efficient speaker, provides high sound output in a wider area. it is a full range speaker for speech and music in various indoor and outdoor application such as depart
HN-PBM20A
20W bi-directional Projector Speaker
Economic introduces a bi-directional projection speaker model HN-PBM20A/ in strong plastic cabinet and metal grille. It is 20W, cost-efficient speaker, provides high sound output in a wider area. it is a full range speaker for speech and music in various indoor and outdoor application such as department stores schools, offices, stadium, metro station etc.
FEATURES
• 30 W : Max power
• 20 W : Rated power
• 20 W / 10 W : Power taps @ 100V
• 10 W / 5 W : Power taps @ 70 V
• 111 dB / 91 dB : SPL at 6 W / 1 W ( 200 Hz-15 kHz, 1 m )
• 100 V / 70 V : Rated input voltage
Projection Loudspeaker
PRODUCT OFFERINGS
Uni-directional and Bi-directional Projection Loudspeakers
สอบถามรายละเอียดสินค้า
ส่งคำสอบถามถึง
คำสอบถามของคุณคือ (*):
ชื่อผู้ส่งคำสอบถาม (*):
อีเมล์ที่ใช้รับการตอบกลับ (*):
หมายเลขโทรศัพท์ของคุณ
ไลน์ไอดีของคุณ
เขียนสิ่งที่คุณต้องการสอบถามด้านล่าง (*)
Verified
Level 2 Saller
เว็บไซต์: https://www.honeywell-audiosystem.com
สินค้าอื่น ๆ
ดูทั้งหมด
ประเทศ:
ประเทศ:
5-degree volume control levels, built-in 24V DC forced relay and selectable power (6W, 30W, 60W, 120W): these are only some of the best-in-class features of Honeywell’s volume controller range! Design